ДНІПРОПЕТРОВСЬКА   ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ТСО УКРАЇНИ
 
 
 

Наша адреса:
м.Дніпропетровськ,
вул.Серова 9
(0562) 745-33-32

 
 
 

Дружні сайти

 
 

Рада Правління та Правління

    29 листопада поточного року Дніпропетровська обласна організація Товариства сприяння обороні України провела засідання Ради Правління та Правління. Участь у засіданні приймали члени Правління та запрошені: представники ветеранської організації та Центрального Територіального Управління Національної Гвардії України. 

 


З доповіддю про проведену роботу за рік на засіданні Правління виступив голова організації Сорочан Валерій Васильович.

Також на засіданні виступили: Макаренков Вадим Вікторович - заступника начальника Центрального Територіального Управління Національної Гвардії України по роботі з особовим складом,

Василиненко Віктор Михайлович - директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Дніпропетровській області та голови районних організацій ТСО України області.

     Були розглянуті важливі питання життєдіяльності організації та поставлені завдання на наступний рік.

Рада Правління від 27 вересня 2018 року

      27 вересня поточного року Дніпропетровська обласна організація ТСО України провела урочисте зібрання на честь 27-ї річниці Товариства сприяння обороні України з головами районних, міських, об’єднаних райміських організацій Зібрання почалося з Гімну України, після якого було оголошено наказ голови обласної організації щодо заохочення голів організацій області. Декілька членів колективу отримали нагороди від Громадської Організації "ТСО України".


Після урочистого зібрання було проведено чергове засідання Ради Правління обласної організації, на якому розглядалися питання статутної діяльності.  

  

День Захисника України

       З 14.09 по 14.10.2017 року в Дніпропетровській обласній організації ТСО України проводився Місячник ОМ і ВП роботи, присвячений Дню Захисника України.


      Організаціями Дніпропетровщини районного рівня ТСОУ спільно з Департаментами гуманітарних питань та відділами освіти, радами ветеранських організацій різного рівня, військовослужбовцями військкоматів були розроблені плани спільних заходів по проведенню Місячника.


      В ході місячника в групах членів ТСОУ майже у всіх учбових закладах міст та селищ області проведені комплекси науково-просвітницьких заходів для дітей та молоді за участю ветеранів війни та військової служби, учасників бойових дій та учасників АТО, волонтерів.


Річниця Товариства сприяння обороні України

      26 вересня 2018 року виповнилася 27-ма річниця створення Товариства сприяння обороні України !

      На всіх етапах свого розвитку оборонне Товариство було, є і буде школою патріотизму, мужності і професіоналізму, яке загартовує мільйони молодих громадян, сприяючі в їх подальшому становленні.
Незважаючи на вкрай складну політичну і економічну ситуацію в нашій державі, ми змогли вистояти, зберегти свою базову структуру, основний матеріальний і кадровий потенціал та продовжуємо виконувати статутні завдання.
       Товариство зберегло, зміцнило свою організаційну структуру, удосконалило у відповідності до сучасних умов суспільного життя форми і методи організаційної і виховної діяльності, стабілізувало свій фінансово-економічний стан, оновило і примножило матеріально-технічну базу. А головне, ми зберегли основне наше надбання – тисячі відданих своїй справі, висококваліфікованих фахівців.


       В цей день в Дніпропетровській обласній організації відбулася урочиста нарада, на якій заступник голови Токар Анатолій Георгійович зробив кратку інформацію щодо історії Товариства голова організації Сорочан Валерій Васильович поздоровив та вручив подяки членам колективу .

 

Фінальні змагання гри Джура

З 6 по 9 та з 14 по 19 червня 2017 р. у м. Дніпро відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) – 2017 між командами-переможцями І етапу навчальних закладів ПТО та ЗОШ області.
   

 

ДОО ТСО України та підпорядковані їй відокремлені підрозділи взяли активну участь в підготовці і проведенні у вищезазначеній грі у всіх її етапах та конкурсах.

   

По закінченню гри всі курені та рої команд учасниць отримали почесні грамоти і цінні подарунки. Призери – грамоти департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА, медалі та кубки, а також путівки та участь в екскурсійній подорожі ”Козацькими шляхами Дніпропетровщини”.


Головний переможець  рій „Фенікс” ЗОШ І – ІІІ ст. № 9 м. Павлограда нагороджений грамотою департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, медалями, кубком ДДЮЦМС, а також виборов почесне право представляти нашу Дніпропетровщину на ІІІ (Всеукраїнському) етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що відбудеться в м. Харків у серпні 2017 року.
Мета, яку ми ставили в період viagra pas cher проведення змагань з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, набуття учнями знань, умінь і навичок, необхідних захиснику Вітчизни, формування у молоді високих морально-психологічних якостей досягнута.
В єдності і братстві українців-сила!
 Хай живе і квітне наша Україна!
Слава Україні!© 2008-2021 ТCO України
в Дніпропетровській області
 
   
Роман Радченко (дизайн)  


Головна Написати листа Додати у вибране Мапа сайту